1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

(097) 464-57-94, (066) 329-07-02

ПН - СБ    9.30 - 18.00 shedule

Товары

Ваш список желаний

0 Товары - 0 грн.
Посмотреть

Просмотренные товары

Кондиціонери Cooper&Hunter - нові моделі побутових спліт-систем 2013 року.

5.0 из 5 основанный на 1 голосе
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Компанія Cooper&Hunter у 2013 році виводить на вітчизняний Український ринок нові моделі побутових спліт-систем.

Серія Design Inverter

cooper hunter design inverterЦя флагманська серія продукції являє собою кондиціонери Cooper&Hunter, засновані на новітній інверторній технології G-Matrik, що дозволяє істотно підвищити енергоефективність (клас А +++). Кондиціонер здатний забезпечити безперебійну роботу в діапазоні напруг від 96 до 260 В.

Для захисту від нестабільної напруги застосовується інноваційний та малогабаритний трансформатор. Передбачений низькотемпературний (-15°С) та низьковольтний (96 В) пуск. Внутрішній блок характеризується малою товщиною – всього 15,9 см. На вибір замовника надається декілька колірних варіантів виконання: білий (модель FTXS-W), "шампанське" (FTXS-B) та срібний металік (FTXS-M). Найбільш ефективна робота зовнішнього блоку відбуваєтся при температурі – від -15°С до +48°С. На відміну від звичайної схеми "за часом" (в середньому 10 хвилин розморожування на 50 хвилин роботи компресора), запуск процесу проводиться тільки за наявності реальної необхідності, завдяки "інтелектуальній розморозці". Серед інших особливостей серії, це наявність в пульті дистанційного управління датчика температури поітря – I Feel, що дозволяє більш точно (до 0.5°С) контролювати та підтримувати температуру в приміщенні. Передбачена ретельне очищення забрудненого повітря за допомогою нової технології "Холодна плазма". Вбудована функція антизамерзання забезпечить автоматичну роботу кондиціонера на обігрів, якщо температура в приміщенні опуститься нижче +8°C. Передбачений малошумний режим роботи до 21 дБ. Продуктивність моделей цієї серії становить: по холоду від 2,79 кВтдо 3,53 кВт; по теплу від 2,9 кВт до 3,97 кВт.

Серія Nordic

cooper hunter nordicДана модель кондиціонерів Cooper&Hunter адаптована для комфортної роботи на обігрів повітря в приміщеннях у північних країнах світу. В них для цього застосовується підігрів всього компресора, а також піддону. Двохрядний теплообмінник в сумі з використанням інверторної технології компанії Daikin, дозволяє ефективно експлуатувати обладнання при низьких температурах зовнішнього повітря до -25 °С. Крім того, кондиціонери характеризуються підвищеним ресурсом роботи і високою енергоефективністю – клас А++ в преміум-комплектації Generation III. Передбачені технологія тотального очищення забрудненого повітря "Холодна плазма". Також використовується технологія зниження шуму внутрішнього та зовнішнього блоків кондицірнера Noise Analysis Technology. Кондиціонери цієї серії пропонуються потужністю по холоду від 2.7 кВт до 6.45 кВт, а по теплу від 3.6 кВт до 7 кВт.

Серія Classic

cooper hunter classicКондиціонери цієї серії відрізняються високою енергоефективністю (клас А) і компактним лаконічним дизайном. Ширина внутрішнього блоку всього 730 мм. Ширококутні жалюзі створюють охоплення всього об'єму приміщення в режимі автоматичного розподілу повітря. Для зручності контролю параметрів обладнання передбачений LED дисплей. Є система самоочистки внутрішнього блоку кондиціонера. Можлива комплектація кондиціонера різними фільтрами на вибір. Продуктивність моделей становить: по холоду від 2.2 кВт до 6.2 кВт, по теплу від 2.4 кВт до 6.52 кВт.

Серія Deluxe Mirror

cooper hunter deluxe mirrorСерія відрізняється сучасним вишуканим hi-tech дизайном. Моделі представлені в двох кольорах: "чорне дзеркало" (LHB) і "сріблясте дзеркало" (LHM). Продуктивність становить від 2.50 кВт до 3.60 кВт по холоду та від 2.50 кВт до 3.80 кВт по теплу. Фільтр "Холодна плазма".

Серія Inverter Consol

cooper hunter inverter consolКрім цих серій, компанія Cooper&Hunter в новому 2013 році продовжить продаж на українському ринку вже добре оцінених споживачами консольних моделей кондиціонерів Slim-формату (ширина – 215 мм). Консольний внутрішній блок розміщується вздовж підлоги, ідеально підходить для роботи в режимі теплового насосу. Холодне повітря подається в нижню частину блоку, а тепле може бути спрямоване вертикально, що забезпечує найбільш ефективний і швидкий прогрів повітря в приміщенні. При цьому можлива робота на обігрів при -15 °C. Продуктивність моделей від 2.60 кВт до 5.27 кВт по холоду та від 3.30 кВт до 5.50 кВт по теплу.